AK PARTİ’NİN AFYONKARAHİSAR’DAKİ KAMPI İÇİN YOĞUN...

AK PARTİ'NİN AFYONKARAHİSAR'DAKİ KAMPI İÇİN YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 3 yıl aradan sonra bugün hem cumhurbaşkanı hem genel başkan olarak katılacağı AK Parti’nin Afyonkarahisar Kampı için olağanüstü güvenlik önlemleri alındı.

07 Ekim 2017 - 12:41 - Güncelleme: 07 Ekim 2017 - 13:16

AK PARTİNİN KİTAPÇIĞI ERDOĞANIN HAPİS CEZASI MANŞETLERİYLE BAŞLIYOR

 

Ak Partinin Afyonkarahisarda düzenlenen 26ncı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için kampın yapıldığı NG Otele girişler devam ediyor. Kampı 100ün üzerinde gazetecinin takip etmek için akredite yaptığı öğrenildi.

 

Gazetecilere dağıtılan yaka kartlarında ise Hep birlikte büyük hedeflere sloganı yer alıyor. 26ncı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için dağıtılan kitapçıklar ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın 1998 yılında aldığı hapis cezası sonrası gazetelere atılan manşetlerle başlıyor. 16 yıllık demokrasi yolcuğumuz başlığını taşıyan kitapçıkta, Ak Partinin kurulduğu günden bugüne yaşadıkları ve bu yolculuğunda önemli olaylara yer verildi. Kitapçığın son sayfasında 14 Ağustos 2017 tarihinde düzenlenen Ak Partinin 16ncı kuruluş yılını gösteren fotoğraflar bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün yapacağı açılış konuşmasıyla başlayacak olan kamp sırasında bütün katılımcıların yakalarına özel güvenlik çipi takılacak. Çipi olmayanlar kampa alınmayacak.

Güvenlik önlemleri kapsamında Afyonkarahisar’a çevre illerden polis takviyesi de yapıldı. Davetliler ve gazeteciler otel çevresine kurulan x-ray cihazlarından geçirilerek içeriye alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün yapacağı açılış konuşmasıyla başlayacak olan kamp sırasında bütün katılımcıların yakalarına özel güvenlik çipi takılacak. Çipi olmayanlar kampa alınmayacak.

>>>Hürriyet

 

Bu haber 2338 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ZEYBEK JANDARMA KOMUTANLIĞI'NA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ
BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ZEYBEK JANDARMA KOMUTANLIĞI'NA...
MİLLİ MÜCADELE MADALYASI VE BERATLARI TEVCİH TÖRENİ VALİ MUSTAFA TUTULMAZ'IN KATILIMI İLE YAPILDI
MİLLİ MÜCADELE MADALYASI VE BERATLARI TEVCİH TÖRENİ VALİ...