BİZ HAZIRIZ: DEV KURBAN ORGANİZASYONU

BİZ HAZIRIZ: DEV KURBAN ORGANİZASYONU

Afyonkarahisar'a bağlı Çayırbağ Beldesinde hizmet veren Çavdarlar Et ve Hayvancılık, bu yıl da dev kurban organizasyonuna hazır...

02 Haziran 2020 - 00:00

Afyonkarahisar'a bağlı Çayırbağ Beldesinde hizmet veren Çavdarlar Et ve Hayvancılık, bu yıl da dev kurban organizasyonuna hazır...

Çavdarlar Et ve Hayvancılık, kurban bayramı için beslenen ve dini şartlara uygun hayvanları sizler için kesime hazır hale getiriyor. 

 Çavdarlar Et ve Hayvancılık ile isterseniz bir hayvan, isterseniz hisseyle kurbanınızı kesebilirsiniz.

70 kişilik tecrübeli, proffesyonel ve ehliyetli ekibiyle,Afyonkarahisar Merkeze sadece 7 km. uzaklıkta bulunan Çayırbağ Kasabasında son derece modern ve hijyen tam otomatik sistemle kesim ve parçalama hizmeti veren Çavdarlar Et ve Hayvancılık, bu Kurban Bayramında da sizlerle olacak.

Bayramın  üç gününde de, size verilecek randevu ile kurbanınızı ya da hissenizi, siz değerli kardeşlerimiz sosyal mesafe kurallarına ve hijyene uygun ortamda bulunan bekleme salonlarımızda beklerken bizler ehliyetli ve deneyimli elemanlarımız ve hocalarımız eşliğinde kurbanınızı keseceğiz, kestikten sonra parçalayıp paketleyip sizlere teslim edeceğiz.

Bizim için önemli olan, İslam'da çok öenmli yeri olan Kurban ibadetinizi en güzel şekilde yerine getirebilmek için sizlere yardımcı olmak, temizlik, kalite, zaman ve güvendir.

Lütfen Kurbanlı hayvanlarınızı ya da hissenizi zamanında ve erkenden temin için bize hemen ulaşınız. Lütfen, Kurban Bayramında  kesim için sıranızı şimdiden alınız ki sonradan mağdur olmayınız.

Çiftliğimizi, kesimhane tesislerimizi, kurbanlıllk almak için değil görmek için siz değerli dostlarımızı misafir etmekten memnuniyet duyacağız...

Çavdarlar Et ve Hayvancılık, her zaman yanınızda, yakınınızda.

Lütfen, sorularınız için bize çekinmeden ulaşınız.
 

ÇAVDARLAR ET VE HAYVANCILIK

Bekir & Halil & Mustafa ÇAVDAR
Afyon-Eskişehir Karayolu,, 7. Km.
Çayırbağ Kasabası

Telefon: 0553 213 72 46


https://www.cavdaret.com/ 

Bu haber 311 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÖZALTINA ALINAN 2 KİŞİ MAHKEME SONUCU TUTUKLANDI
GÖZALTINA ALINAN 2 KİŞİ MAHKEME SONUCU TUTUKLANDI
200 PROFESYONEL BİSİKLETLİ ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR İÇİN PADEL ÇEVİRECEK
200 PROFESYONEL BİSİKLETLİ ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR İÇİN...