BİZİM HEDEFLERİMİZ VAR, TARAFTARIMIZIN DESTEĞİYLE SONUNA KADAR...

BİZİM HEDEFLERİMİZ VAR, TARAFTARIMIZIN DESTEĞİYLE SONUNA KADAR SAVAŞMAYA DEVAM

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi takımlarından Afyon Belediyesi'nde takımın önemli isimleri Tyrus McGee ve Marcos Knight'ın paralarını alamadıkları gerekçesiyle habersiz bir şekilde takımdan ayrılışları sonucu Afyon Belediyesi Genel Menajeri Cömert Küce sosyal medya hesabından duyuru paylaştı.

05 Ocak 2019 - 10:30 - Güncelleme: 07 Ocak 2019 - 09:25

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi takımlarından Afyon Belediyesinde takımın önemli isimleri Tyrus McGee ve Marcos Knightın paralarını alamadıkları gerekçesiyle habersiz bir şekilde takımdan ayrılışları sonucu Afyon Belediyesi Genel Menajeri Cömert Küce sosyal medya hesabından duyuru paylaştı.
 

Küce: "Takımını, arkadaşlarını, kulübünü emekleri hiçe sayarak habersizce, sinsice yabancı menajerlerine dün akşam fesih sözleşmelerini yollayarak takımla ilişiği kesilen iki oyuncumuz ne spor ahlakına ne de profesyonelliğe sığmayan, yakışmayan şekilde yollarını ayırmayı tercih etmişlerdir." 

"Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız, Sayın Kulüp Başkanımız ve tüm yönetim kurulu üyelerimizin yoğun çalışmaları sonucu geciken ödemelerin en kısa sürede yapılacağı sözü verilmiş ve mutabakata varılmış olmasına rağmen takımı yarı yolda bırakmayı seçmişlerdir. Elbette ki her oyuncu değerlidir fakat takım giden iki oyuncudan oluşmuyor. Biz birbirine kenetlenmişbir aile olarak seyircimizin de desteğiyle önümüzdeki maçta da bugüne kadar olduğu gibi tüm yüreğimizle sahada olacağız, sonuna kadar savaşacağız. Hayat bir mücadeledir ilk zorlukta pes etmek ne benim ne de bizim karakterimizde yoktur. Her şerde bir hayır vardır. İyi kaptan fırtınalı denizde limana sağ salim varandır. Bizim hedeflerimiz var, çalışmaya mücadele tam gaz devam. Hem de daha güçlü" şeklinde önemli bir açıklama yaptı.

Açıklamaya gitmek için tıklayabilirsiniz


timeoutbasketbol.com

Bu haber 1386 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SEZEN, 2023'TE LİSTEDE OLACAK İDDİASI!..
SEZEN, 2023'TE LİSTEDE OLACAK İDDİASI!..
AFYON'DA İMMÜN PLAZMA BAĞIŞI YAPILABİLECEK!..
AFYON'DA İMMÜN PLAZMA BAĞIŞI YAPILABİLECEK!..