DEMOKRAT PARTİ’DEN KÜÇÜK ESNAF KAMPANYASI
  • Reklam

DEMOKRAT PARTİ'DEN KÜÇÜK ESNAF KAMPANYASI

Demokrat Parti’den küçük esnaf için yeni bir kampanya başlattı.

08 Nisan 2020 - 22:50 - Güncelleme: 08 Nisan 2020 - 22:50

Demokrat Parti’den küçük esnaf için yeni bir kampanya başlattı.
 
Zincir market ve markalara yem edilen küçük esnaf için de önlem alma vakti:
“ Küçük Esnafa Destek Ol Türkiye”
 
 Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, partisi tarafından düzenlenen bir kampanyayı kamuoyuna tanıttı.
 
Uysal, Demokrat Parti tarafından küçük esnaf için yeni bir kampanya başlattıklarını söyleyerek “Partililerimizden başlayarak temennimiz, bu zor şartlarda mahallemizdeki esnafımıza, bakkala, manava, kasaba, nalbura sahip çıkılması” dedi.
 
Uysal, “Bu vesileyle Demokrat Parti olarak, ülkemizde COVID-19 vakasının tespit edildiği ilk günden bu yana, özellikle tarım ve muhtelif üretim sektörlerinde alınması gereken önlemleri sıralamış, ilgililerin dikkatine sunmuştuk.

“Küçük esnaf zincir market ve markalara yem edildi”
 
Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus daha var; o da gelirleri küçülen, derdi sıkıntısı büyüyen ve zaten uzun yıllardır küresel, zincir market ve markalara yem edilen küçük esnaf!

Bugün onlar için de, stok imkanı olmayan, elde avuçta bulunanı mahallelisi mağdur olmasın diye seferber eden, enflasyona komşusunu, mahalle eşrafını ezdirmeyen, yoklukta “hallederiz” diyebilen küçük esnaf için de önlem alma vakti.” Şeklinde açıklama yaptı.
 

Bu haber 899 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANTALYASPOR'UN, AFYONKARAHİSAR KAMPI DEVAM EDİYOR
ANTALYASPOR'UN, AFYONKARAHİSAR KAMPI DEVAM EDİYOR
COVİD-19 AŞISINI KİMLER YAPTIRMALI
COVİD-19 AŞISINI KİMLER YAPTIRMALI