EŞİNİ YASAK AŞKINA ÖLDÜRTÜĞÜ İDDİA EDİLEN KADIN UYGUNSUZ...
  • Reklam

EŞİNİ YASAK AŞKINA ÖLDÜRTÜĞÜ İDDİA EDİLEN KADIN UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLERİYLE İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU

20 yıllık eşi Tuncay Demirel'i yasak aşkına öldürttüğü iddia edilen Nazife Demirel ortaya çıkan uygunsuz görüntüleriyle ilgili ilk kez konuştu.

07 Ekim 2019 - 12:55

3 çocuk babası Tuncay Demirel'in 20 yıllık evli olduğu Nazife Demirel'in yasak aşkı tarafından planlı bir şekilde öldürüldüğü iddiası Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınmaya devam ediyor.
 Bu iddialar ışığın da birde Nazife Demirel'in uygunsuz görüntüleri ortaya çıktı.

Nazife Demirel olay  yaratan cinsel içerikli videolarıyla ilgili konuştu; "O gün işe gitmiştim,sabah kalktığımda telefondan çekilmiş videoları gördüm. Nasıl çekildi nereye atıldı hiç bir bilgim yok,dedi.

Ne Olmuştu?
23 Ağustos günü Tuncay Demirel  3 çocuğu ile birlikte aracına binip Afyon merkezdeki Harbiş Pazarına ekmek satmak için gitti. Pazarda arabanın içinde eşi Nazife ile yasak aşkı Yasin'i gördü ve Tuncay Demirel ikilinin bulunduğu arabanın üzerine atladı. Tuncay Demirel arabanın üzerindeyken başka bir aracın çarpması ile feci şekilde can verdi.Olay sonrası Tuncay Demirel'in ağabeyi Nurettin Demirel ve diğer aile bireyleri olayın kaza değil planlı bir cinayet olduğunu iddia etmişti.

 

Bu haber 584 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞUHUT'TA HAYVAN HIRSIZLARI YİNE TÜREDİ
ŞUHUT'TA HAYVAN HIRSIZLARI YİNE TÜREDİ
ŞEHİTLİKLERİMİZ VE TARİHİMİZ SULAR ALTINDA KALMAYACAK
ŞEHİTLİKLERİMİZ VE TARİHİMİZ SULAR ALTINDA KALMAYACAK