KAYMAKAM KAYA KARLIK SULTAN TÜRBE ZİYARETİNDE KÖY HALKIYLA...

KAYMAKAM KAYA KARLIK SULTAN TÜRBE ZİYARETİNDE KÖY HALKIYLA BİRARAYA GELDİ

Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçe Kaymakamı Nurullah Kaya, Karlık köyündeki Karlık Sultan Türbesi'ni ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi.

11 Kasım 2019 - 12:10

Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçe Kaymakamı Nurullah Kaya, Karlık köyündeki Karlık Sultan Türbesi'ni ziyaret etti.

Türbe ziyaretinin ardından vatandaşlar ile köy meydanında hasbihal eden Kaymakam Kaya, Karlık Sultan Türbesi'nin tamiratı ile ilgili sorunları not aldı. Ayrıca vatandaşlar Kaymakam Kaya'ya kilit parke eksikliği, mahalle çeşmelerinin önündeki havuz suyu ile ilgili sorunları da dile getirdi.
Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya, konu ile ilgili açıklamalarında, ''Karlık köyümüzün kıymetli güzel insanları ile bir araya gelmenin sevincini yaşadık. Karlık Sultan Türbesi'ni ziyaret ederek burada yapılması gereken tamirat işlemleri ile ilgili sorunları not aldık. İnşallah Karlık Sultan Türbesi'ni Kültür Turizm Müdürlüğü'nce araştıracağız. Köy halkımızın izah ettiği hamam yeri olarak bilinen bölgeyi gezdik. Vatandaşlarımızın talepleri çerçevesinde gerekli notlarımızı aldık. Çalışmalarımız ilçemizin dört bulvarında devam ederken vatandaşlarımızdan gelen talepleri de gönülden değerlendiriyoruz'' ifadelerine yer verdi.

Bu haber 143 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KÖKSAL, ADALET KOMİSYONU'NDA "AVUKATLARIN SESİ" OLDU
KÖKSAL, ADALET KOMİSYONU'NDA "AVUKATLARIN SESİ" OLDU
TAKLA ATAN OTOMOBİLDEKİ 4 KİŞİ KAZAYI YARA ALMADAN ATLATTI
TAKLA ATAN OTOMOBİLDEKİ 4 KİŞİ KAZAYI YARA ALMADAN ATLATTI