MEHMET TAYTAK, KONUYU TAKİP EDİYOR!..

MEHMET TAYTAK, KONUYU TAKİP EDİYOR!..

Kenevir ekilebilecek 19 il arasında Afyonkarahisar'ın olmaması ile ilgili Afyonhaber'in özel haberi gündem oluşturmaya devam ediyor.

18 Ocak 2019 - 10:30 - Güncelleme: 18 Ocak 2019 - 11:53

Kenevir ekilebilecek 19 il arasında Afyonkarahisarın olmaması ile ilgili Afyonhaberin özel haberi gündem oluşturmaya devam ediyor.

MHPnin Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, konuyla ilgili konuştu. 

Kenevir ekiminde açıklanan 19 il arasında ilimizin yer almaması üzerine MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın bu konunun takipçisi olacağını söyleyen Çetinkaya, kenevir ekiminin Afyonkarahisar’da ekilmesi konusunda yakın bir zamanda müjde vereceklerini söyledi. Konuyu milletvekili Taytak’a ilettiklerini söyleyen Çetinkaya, “MHP MYK üyemiz ve Milletvekilimiz Sayın Mehmet Taytak beyin yakında vereceği bir müjdeyi iletmek istiyorum. Şuan gündemde olan kenevir ekimi konusu var. Malum 19 il kenevir ekimi için açıklandı. Fakat Afyonkarahisar bu iller arasında yer almamaktadır. Sayın milletvekilimiz Mehmet Taytak bey ise bu konunun takipçisi olacağını ve yakın bir zamanda bunun müjdesini vereceklerini ifade etmemi istedi" dedi.

Bu haber 692 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MERKEZ FAİZ KARARINI AÇIKLADI
MERKEZ FAİZ KARARINI AÇIKLADI
BAKAN SOYLU: \'KÜÇÜKÇEKMECE\'YLE İLGİLİ İYİ BİR ÇALIŞMA YAPILDI VE FAİL YAKALANDI\'
BAKAN SOYLU: \'KÜÇÜKÇEKMECE\'YLE İLGİLİ İYİ BİR ÇALIŞMA...