ÖĞRETMENLERE ÖNLÜK GELİYOR!..

ÖĞRETMENLERE ÖNLÜK GELİYOR!..

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk eğitimdeki dizayn çalışmalarına devam ediyor. Bu kez öğretmenler için yeni bir düzenlemeyi haber verdi. Kaynak: Bakan Ziya Selçuk duyurdu! Öğretmenler artık bunu giyecek

01 Kasım 2019 - 11:15

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk eğitimdeki dizayn çalışmalarına devam ediyor. Bu kez öğretmenler için yeni bir düzenlemeyi haber verdi.

Ziya Selçuk sosyal medya hesabından öğretmenlerin giyeceği önlük modellerini paylaştı. Kendisi de o önlüklerden giyen Ziya Selçuk şunları yazdı:

-Bugün, öğretmenlerimizden gelen talepler doğrultusunda isteyen ve ihtiyaç duyan öğretmenlerimiz için hazırladığımız önlük tasarımlarının pilot uygulamasını başlattık. Sahadan gelecek geri bildirimlere göre tasarımımızı revize edecek ve yaygınlaştıracağız.

Önlük giymek zorunlu olacak mı?
Ziya Selçuk öğretmenlerin önlüklere ilişkin görüşlerini de dikkate alacaklarını belirtti. Bakan Selçuk önlüklerin zorunlu olup olmayacağına dair bir bilgi vermedi.

Twitterdaki takipçileri ise "Bence her öğretmen isteyerek giyecektir. Zorunlu olmamalı gönüllü olmalı. Öğretmen imajı önlükle öne çıkmalı" yorumlarını yaptılar.

 

Bu haber 294 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİFTÇİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN BEZELYENİN KİLOSU 2 TL'DEN SATILIYOR
ÇİFTÇİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN BEZELYENİN KİLOSU 2 TL'DEN...
AFYON'DA AHŞABIN ADRESİ: AĞAÇ PARK
AFYON'DA AHŞABIN ADRESİ: AĞAÇ PARK