VALİ TUTULMAZ, EMİRDAĞ’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

VALİ TUTULMAZ, EMİRDAĞ'DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Bir takım incelemeler için Emirdağ ilçesine giden Vali Mustafa Tutulmaz, vatandaşlarla görüşerek istek ve taleplerini dinledi.

11 Temmuz 2019 - 14:15

Bir takım incelemeler için Emirdağ ilçesine giden Vali Mustafa Tutulmaz, vatandaşlarla görüşerek istek ve taleplerini dinledi. Vali Tutulmaz daha sonra köy yollarında devam eden yol yapım çalışmalarını inceledi.

Vali Mustafa Tutulmaz’ın ilk durağı Emirdağ Kaymakamlığı oldu. İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Acır’dan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Tutulmaz, daha sonra esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nunda eşlik ettiği ziyaretler sırasında yolda çocuklarla karşılaşan Vali Tutulmaz, onlara çok fazla kitap okumaları tavsiyesinde bulunarak çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Vali Tutulmaz  daha sonra Suvermez- Hamzahacılı-Salihler-Toklucak yolunun Suvermez Köyü kısmındaki Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Yetkililer bu yolun 17 kilometrelik bir yol olduğunu ve bu yıl içerisinde tamamlanacağını ifade etti. Diğer yandan Emirdağ’ın diğer çeşitli noktalarında 27 kilometrelik bir yol ağının bu yıl içerisinde sathi kaplama yöntemiyle asfaltlanacağı kaydedildi. Vali Tutulmaz, yetkililerden bilgi aldıktan sonra kazasız belasız bir sezon geçirilmesi temennisinde bulunarak yol çalışmalarında çalışan işçilere kolaylıklar diledi.

 

Bu haber 359 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AFYONKARAHİSAR'DA MTSK DİREKSİYON SINAVLARI TEKRAR BAŞLADI
AFYONKARAHİSAR'DA MTSK DİREKSİYON SINAVLARI TEKRAR BAŞLADI
ÇİFTÇİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN BEZELYENİN KİLOSU 2 TL'DEN SATILIYOR
ÇİFTÇİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN BEZELYENİN KİLOSU 2 TL'DEN...