YENİ AFİMED YÖNETİMİ ZİYARET TURUNDA

YENİ AFİMED YÖNETİMİ ZİYARET TURUNDA

Afyonkarahisar İnternet Medyası Radyo ve Televizyoncular Derneği (AFİMED) Yönetim Kurulu, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız'ı makanlarında ziyaret etti.

07 Ocak 2019 - 08:45 - Güncelleme: 07 Ocak 2019 - 09:34

Afyonkarahisar İnternet Medyası Radyo ve Televizyoncular Derneği (AFİMED) Yönetim Kurulu, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldızı makanlarında ziyaret etti.

Ziyaretlere AFİMED Başkanıu Ömer Elçi ile birlikte Başkan Yardımcısı Arif Yağcı, Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Mazi, İdris Özek ve Yüksel Elçi; rado temsilcisi kemal Kantek ve internet medya temsilcisi Duygu Elçi katıldı.

Vali Tutulmaz, nezaket ziyareti için AFİMED Yönetimine teşekkür etti ve yeni yönetim kuruluna başarılar diledi.Tutulmaz, bütün dünya ile birlikte ülkemizde ve Afyonkarahisarda internet medyasının gücünün ve etkisinin belli olduğunu belirterek "projelerinizde sizlere destek olmaya hazırım, yeter ki projeler üretin, hizmet üretin, her zaman sizin yanınızda olacağım" dedi.

Vali Tutulmaz, Afyonkarahisarda, tüm Türkiyeye örnek olan basın sektörünün tek çatı altında toplanması olayında AFİMEDi ve internet medyasını da görmek istediğini belirtti.

AFİMED heyetini kabul eden İl Emniyet Müdür Gürsel Yıldız, Afoynda internet medyasının çok güncel, hızlı ve etkili olduğunu belirtti. Yıldız, "emniyet güçlerimizin en önemli ortağı sizlersiniz ve bize destek ve güç veriyorsunuz. PĞolisimizin her zaman yanında olan internet medyamıza çok teşekkür ediyorum. Sizlerin destekleriyle görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız" dedi.

Bu haber 2167 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MİLLETİ HEM MALINDAN, HEM CANINDAN ETTİLER
MİLLETİ HEM MALINDAN, HEM CANINDAN ETTİLER
MÜZİSYEN HASAN PÜNDÜK VEFAT ETTİ
MÜZİSYEN HASAN PÜNDÜK VEFAT ETTİ