ZEMZEM OTEL’İN AKIBETİ MEÇHUL

ZEMZEM OTEL'İN AKIBETİ MEÇHUL

Afyonkarahisar-İzmir Karayolu istikametinde, Spor Kompleksi'nin karşısında inşa edilen Zemzem Otel'in akıbeti meçhul. Otel yatırımının yarıda kaldığı iddia ediliyor

24 Kasım 2017 - 09:55

Afyonkarahisar-İzmir Karayolu istikametinde, Spor Kompleksi'nin karşısında inşa edilen Zemzem Otel'in akıbeti meçhul. Otel yatırımının yarıda kaldığı iddia ediliyor

Afyonkarahisar-İzmir Karayolu istikametinde yer alan Spor Kompleksi'nin hemen karşısında yer alan Zemzem Otel'in ne zaman biteceği, bitip bitmeyeceği konusunda soru işareti doğdu. 31 Ağustos 2016 tarihinde Afyonkarahisar'daki bir otelde basın toplantısı düzenleyen, "2017'nin yaz aylarında Zemzem Otel'i açacağız" diyen İsttanbul Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uçan, o tarihten sonra ekran ve gazetelerde pek görünmedi.
KREDİLER DÖNMEDİ Mİ?
Öte yandan İstanbul'da da lüks projeleri başlatan ilgili şirketin banka kredileri ile ilgili ödemelerde zorluk yaşadığı, Afyonkarahisar'da da Zemzem Otel yatırımının bu nedenle yarım kaldığı iddia ediliyor. Zemzem Otel'in devlet arazisinin tahsisi ile inşasına başlandığı, yatırımın devam etmemesi hâlinde devlet kurumlarının devreye girebileceği kaydedildi.

Kocatepe Gazetesi / Murat ARISOY'un Özel Haberi

Bu haber 7232 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • T.K.
  1 yıl önce
  Bu firma batmış.İstanbulda kaper sitesinde yapmayı vaat ettikleri proje için resmi hiç bir başvuru yok. 2015 yılından bu yana insanları oyalayıp sözleşmeleri ellerinde tutuyorlar.Mevcut o*** dairelerinin tapusunu takasa verip sözde rezidans daire hayali kuran vatandaşlar şimdi firmanın borçlarından dolayı icra ile uğraşıyor. Hem İsttanbul yapı milletin tapusunu aldı hem de senet imzalatıp senetlerini borç karşılığı alacaklılarına verdi. Tam bir do***dırıcı bunlar. Sözde cemaatçi o*** bu isttanbul yapıya sakın sakın bulaşmayın.
 • bir bilen
  2 yıl önce
  24 milyon tl borç batağında firma! İstanbulda maketten satış yapıp milleti do***dırdılar. İstanbuldaki bir sitede rezidans yapacağız diye sözleşme imzalayan sitede 292 kişi mağdur durumda bekliyor. İşin ilginç kısmı sitede oturan bazı daire sahiplerine metre karenizi büyütecez diye senet imzalatıp senetlerini borç karşılığı alacaklılarına vermişler. Alacaklılar site sakinlerinin almadığı daireleri için icra göndermişler. Rezillik diz boyu! Firmanın Otel ve diğer gayrimenkulleri icra dairelerince haciz altındadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAKAN'DAN ÖĞRENCİLERE MÜJDE! HESAPLARA YATMAYA BAŞLADI
BAKAN'DAN ÖĞRENCİLERE MÜJDE! HESAPLARA YATMAYA BAŞLADI
BERAT KANDİLİ,İNSANA YAKIŞMAYAN TUTUM VE DAVRANIŞTAN BERAT ETMEK İÇİN EŞSİZ BİR FIRSATTIR
BERAT KANDİLİ,İNSANA YAKIŞMAYAN TUTUM VE DAVRANIŞTAN BERAT ETMEK...