ZİLE TSO’DAN ATSO’YA NEZAKET ZİYARETİ
  • Reklam

ZİLE TSO'DAN ATSO'YA NEZAKET ZİYARETİ

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice ve beraberindeki heyet, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundu.

22 Kasım 2019 - 17:20

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice ve beraberindeki heyet, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundu.
 
Zile Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice ve Zile TSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve Meclis Başkan Yardımcısı M. Asım Bozca tarafından ağırlanan heyet adına konuşan Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice, “Zile Ticaret ve Sanayi Odası’nın Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri olarak Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettik. Bizleri kabulünden dolayı Sayın Yönetim Kurulu Başkanımız’a ve Sayın Meclis Başkan Yardımcımız’a teşekkür ediyorum. Afyonkarahisar’ı ziyaret etmiştik. Bu kapsamda aynı çatı altında bulunmaktan şeref duyduğumuz Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız’ı da ziyaret etmek istedik. Şehirlerimizdeki ekonomik faaliyetlerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunacağız” dedi.
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek “Burada sizleri ağırlamaktan çok mutluyuz. Tabii Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çok büyük bir camia. 365 Oda ve Borsa, birbirine sargın olan camiadır. Sizleri şehrimizde ve Odamız’da ağırlamaktan memnun olduk. Bu tip ziyaretlerle Odalar’ın Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri birbirilerini tanıyor. Bu ziyaretlerin ileride birlikte iş yapma gibi faydası da oluyor. Afyon kavşak olma özelliğine sahip, dolayısıyla pek çok Oda ve Borsamız’ı da Odamız’da ağırlama imkânı oluyor” diye konuştu.
Ziyaret, karşılıklı hediye takdiminin ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Bu haber 212 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AFYONKARAHİSAR BASIN YAYIN DERNEĞİNDEN HİSAR GAZETESİ'NE YAŞGÜNÜ ZİYARETİ!..
AFYONKARAHİSAR BASIN YAYIN DERNEĞİNDEN HİSAR GAZETESİ'NE...
BELEDİYE EKİPLERİ, EMİRDAĞ'DA BÜTÜN OKULLARI DEZENFEKTE ETTİ
BELEDİYE EKİPLERİ, EMİRDAĞ'DA BÜTÜN OKULLARI DEZENFEKTE...